https://www.instagram.com/p/CyvotvjMwBD/?hl=hr
Kostat ce te 10 kn, ali sorry nisu kune vec euri pa dobro treba ti 1 euro i nekih 20 centi. Samo 2 sastojka do ovoga prelakog snacka. Baš praktično, uz pomoć tanjura i čaše napravi svoj. Moja djeca ga baš vole. U rupu staviš zdjelu sa umakom. Možeš dodati i senf ali moji su premali za senf. Al ovo ti je ideja koju možeš nadopunjavati.
Voliš više slatko ili slano sa lisnatim tijestom?
Od ovoga će ti ostati dio kao i za mene za neke slatke kiflice.
Leave a Reply